Contacte echipă: cu cine să vorbești - Let's Do It, Romania!
16475
page-template-default,page,page-id-16475,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_push_text_right,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_768,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Contacte

Pentru propuneri de colaborare si parteneriate corporate

Ionuț Iordăchescu

Board Member – Project Management Office & IT

Pentru propuneri de colaborare si parteneriate corporate

Ștefan Buciuc

Board Member – Organisational Culture & Legal

Pentru interviuri, apariţii în presă sau alte propuneri legate de comunicare

Anamaria Hâncu

Co-founder Let’s Do It, Romania!, Board Member – Consultant Comunicare

Telefon:0740 231 588

Datele de contact ale coordonatorilor județeni  – “Let’s Do It, Romania!” – World Cleanup Day

Judet Nume Mail Telefon
Bucuresti/ Ilfov Valentin Krancevik valentin.krancevik@letsdoitromania.ro 0786470434
Alba Laura Bradila laurabradila@yahoo.com 0767229952
Arges Sutan Claudiu claudiusutan@yahoo.com 0725223351
Bihor Pop Mihai partizan_mihai@yahoo.com 0755800400
Bistrita Nasaud Cristian ȚETCU cristian.tetcu@letsdoitromania.ro 0722494865
Botosani Paul Vieru paul.vieru@letsdoitromania.ro/ paulvieru0303@gmail.com/paul_vieru2000@yahoo.com 0723189201
Brasov Iulian Dudita iulian.dudita@letdoitromania.ro 0745316406
Cluj Laura Gaina laura.macovei@letsdoitromania.ro 0742837310
Constanta Cosmin Barzan cosmin.barzan@letsdoitromania.ro 0742738836
Dambovita Sutan Claudiu claudiusutan@yahoo.com 0725223351
Galati Anca Aurora Chiosea anca_aurora@yahoo.com 0751013530
Giurgiu Mariana Mitroi marianamitroi33@yahoo.com 0742828922
Gorj Luis Popa luispopa2000@yahoo.com 0731088036
Hunedoara Diana Eva Dinis diana.dinis@letsdoitromania.ro 0736473337
Harghita Otto Csergo csergo_otto@yahoo.com 0745263276
Mehedinti Mirela Rusu actintegrationro@gmail.com 0724414687
Maramures Pop Silvia popsilviaflorina@yahoo.com 0740855298
Mures Nicoleta Simion nicoleta.simion@letsdoitromania.ro 0740102843
Neamt Ploscaru Ioan senscivic@gmail.com 0747437300
Olt Spriniciatu Felicia feliwhy@yahoo.com 0742519013
Prahova Florentina Stan florentin.stan@letsdoitromania.ro 0728414679
Sibiu Ligione SB / Ligia Anton ligia.anton@letsdoitromania.ro 0722787625
Satu Mare Achim Natalia achim.natalia@gmail.com 0727301388
Suceava Daniel Lungu/ Gradinariu Florin daniel.lungu@letsdoitromania.ro / asociatiabiosilva@gmail.com 0755816926 / 0740899417
Tulcea Doina Taranu Doina.taranu@gmail.com 0751224157
Teleorman Luca Fanica fanica.luca@gmail.com 0723613686
Valcea Antoanela Enacache anto.enacache@gmail.com 0749193600
Vaslui Ștefania Durcan stefaniadurcan@gmail.com 0741925226
Vrancea Florin Grozavu florin@grozavu.ro 0728064206

“Let’s Do It, Romania!” este un brand înregistrat cu numele “Asociația Let’s Do It, Romania!”