Contacte echipă: cu cine să vorbești - Let's Do It, Romania!
16475
page-template-default,page,page-id-16475,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_push_text_right,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_768,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

GET IN TOUCH WITH US

Pentru interviuri, apariţii în presă sau alte propuneri legate de comunicare

Anca Baniţă

Comunication Manager

Telefon: 0724 229 678

Pentru propuneri de colaborare si parteneriate corporate

Ionuț Iordăchescu

Board Member – Project Management Office & IT

Telefon:0744 343 098

Pentru propuneri de colaborare si parteneriate corporate

Ștefan Buciuc

Board Member – Organisational Culture & Legal

Telefon:0721 559 026

Pentru interviuri, apariţii în presă sau alte propuneri legate de comunicare

Anamaria Hâncu

Co-founder Let’s Do It, Romania!, Board Member – Consultant Comunicare

Telefon:0740 231 588

Datele de contact ale coordonatorilor județeni  – “Let’s Do It, Romania!” – World Cleanup Day

Argeș

Claudiu Șuțan

0725 223 351

Bacău

Mocanu Vasile – Andrei

0757 066 874

andrei.vasile.mocanu@gmail.com

Bihor

Mihai Pop

0755 800 400

Bistrița-Năsăud

Cristian Țetcu

0722 494 865

Botoșani

Vieru Paul Narcis

0723 189 201

paul.vieru@letsdoitromania.ro/paulvieru0303@gmail.com/paul_vieru2000@yahoo.com

Brașov

Iulian Dudita

0745 316 406

Constanța

Cosmin Barzan

0742 738 836

Dolj

Tanase Iulian

 

0723042565

iulian@jcicraiova.ro

Giurgiu

Mariana Mitroi

 

0742 828 922

giurgiu@letsdoitromania.ro

Gorj

Popa Luis Ionuț/ Crăciunescu Mihaela

 

0731 088 036/

0721 368 684

luispopa2000@yahoo.com/

mihaela_cristina_craciunescu@yahoo.com

Harghita

Otto Csergo

0745263276

csergo_otto@yahoo.com

Hunedoara

Diana Diniș

0736 473 337

Ialomița

Stanescu Ioana

‭0 (726) 013 041

Mehedinți

Mirela Rusu

0724 414 687

actintegrationro@gmail.com

Maramureș

Silvia Pop

0740 855 298

popsilviaflorina@yahoo.com/ maramures@letsdoitromania.ro

Mureș

Nicoleta Simion

0740 102 843

Neamț

Andrei Carabelea

0743 082 028

andreicarabelea@gmail.com

Olt

Sprincenatu Florica Felicia

0742 519 013

feliwhy@yahoo.com

Satu Mare

Guga Alina

0741 684 817

alinaguga@yahoo.com

Sibiu

Ligia Anton

0722 787 625

Suceava

Daniel Lungu/ Gradinariu Florin

0755816926 / 07408994

daniel.lungu@letsdoitromania.ro/asociatiabiosilva@gmail.com

Teleorman

Fănica Luca

0723 613 686

fanica.luca@letsdoitromania.ro

Timiș

Duculescu Marian

0769 060 485

Tulcea

Doina Taranu

 

0751224157

 

doina.taranu@gmail.com

Vâlcea

Antoanela Enacache

0749 193 600

Vrancea

Florea Ioan

0740120932

ioan.florea@letsdoitromania.ro/floreaioan2002@gmail.com

“Let’s Do It, Romania!” este un brand înregistrat cu numele “Asociația Let’s Do It, Romania!”